PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402798}

Angielska robota

The Bank Job
7,5 102 686
ocen
7,5 10 1 102686
7,3 15
ocen krytyków
Angielska robota
powrót do forum filmu Angielska robota

Nie wiem,czy to pytanie się pojawiło,ale wśród ponad dwustu tematów nie chce mi się szukać:D.Czy ktoś wie może czego kolesie Vogel'a użyli do wypalenia nogi Dave'a??To było jakieś rozgrzane powietrze bo nie widziałem tam ognia??Więc to nie był chyba rodzaj jakiegoś palnika???

tiback

A czasem to nie była taka maszynka do piaskowania? Czyli usuwania np. powłok lakierniczych?

ocenił(a) film na 8
Mani

To dokładnie była piaskarka czyli sprężone powietrze z piaskiem i ewentualnie wodą zależy od modelu.

thorgal75

o kuśwa...;/ dzięki.nie słyszałem o takiej metodzie tortury.są gorsze,wiem, ale to też było masakryczne

tiback

Piaskarka tknie wszystko oprócz metalu... To wszystko tłumaczy :/

Mani

Na pewno nie było to piaskowanie. Musieli by przynieść kilogramy piasku, przytargać sprężarkę, dużo zachodu. Piaskowanie to duży hałas. Całe pomieszczenie byłoby w pyle i zabrudzone piaskiem. Oprawca musiałby założyć przyłbicę na głowę a nie tylko gogle. Moim zdaniem w butli był sprężony jakiś gaz, jeśli skroplony to pod dużym ciśnieniem i bardzo zimny, minus kilkaset st. C. Przytarganie butli z tlenem ( do spawania gazowego ) też odpada. Ciężka butla i trzeba uważać. Ta butla na filmie pewnie z laboratorium chemicznego lub szpitala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones