PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674925}
7,8 1 699
ocen
7,8 10 1 1699
6,7 3
oceny krytyków
Into the Mind
powrót do forum filmu Into the Mind

Autorzy zdecydowanie "przedobrzyli" - pokazali dużo (nawet skaczące ryby), ale narciarstwa, samej efektownej jazdy niewiele, a jeśli to albo w niestrawnie zmontowanych ujęciach, albo powtarzających się bardzo podobnych, ewentualnie takich, które miały zapewnić klimat, a jedynie denerwowały - zbyt dużo puchu zdecydowanie ogranicza widoczność:) Do tego ogólne pomieszanie z poplątaniem skłaniające do zadania pytania - co twórcy mieli na myśli? Half pipe i klony? To jakiś dramat - dużo lepsza była, puszczona przed filmem reklama z młócącym rynnę Shaunem Whitem w czarnej skórze:) Owszem, było kilka niezłych widoków, a Matterhorn ponownie mnie zainspirował, ale film niestety rozczarowujący. No i muzyka - słaba jak nigdy w tego typu produkcjach.

fnr

co byś więc polecił?

ocenił(a) film na 3
miwlo

The Art of Flight jest niezły, ale jeśli nie jesteś jeszcze w klimatach zimowych i mogą być rowery to: Where the Trial Ends - to z kolei jeden z najlepszych jakie widziałem - nie wiem czy to sama rewelacyjna jakość zdjęć, czy to co pokazywali jeźdźcy, czy wreszcie krajobrazy, ale dla mnie rewelka. Jeśli dorwiesz gdzieś kiedyś stary narciarski The Blizzard of AAHHH's to również warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones