PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 597
ocen
7,8 10 1 3597
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

9/10

użytkownik usunięty

Uważam ze to świetny film.Rożni się od większości filmów Bollywood.Również mamy w nim
milość,ale miłość do swojej ojczyzny,i pokazane jak bardzo jest to dla niektórych ważne.Nie
zobaczymy tam żadnych układów tanecznych fakt,ale sama muzyka też mi się podoba. SRK
bardzo dobrze zagrał,choć czasami te jego minki(chodzi mi o ten jego uśmieszek xD co za
dużo to niezdrowo;p) mnie denerwują;)
Gra (i aktorska i w hokeja;) dziewczyn też niczego sobie,uważam że dały sobie doskonale
radę.Jeden z moich ulubionych filmów.
Moja ocena 9/10.

ocenił(a) film na 10

Hej:)
Zgadzam się z Tobą tyle że 10/10 ;D
Uwielbiam ten film, obejrzałam go kilka dni temu i tak mi się spodobał, że... obejrzałam drugi raz ;D
Więc Jego uśmieszków miałam aż nad to ale wiesz?? Jakoś mi to nie przeszkadza ;D
Ten film faktycznie nie jest typowym Bolly i ktoś kto zaczyna przygodę z tym gatunkiem nie polecałabym go bo... mógłby się zawieść na innych ;) tak uważam:):)
A co do gry aktorskiej... Dziewczyny świetne, zgadzam się, dały radę:)
O grze Shahrukha dużo by mówić zresztą są tu głównie fani więc co się produkować będę:)
Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Malvishia

Ja go oglądałam już bardzo wiele razy,ogólnie to b. lubię oglądać filmy,i był czas gdzie oglądałam same Bollywood. Teraz już dawno żadnego nie oglądałam,oprócz Dona 2. Szczerze mówiąc to już mi trochę przeszła mania na te filmy,ale uważam też również,ze te najlepsze i najfajniejsze już widziałam,i to chyba dlatego xd

ocenił(a) film na 10

Heh ja w 2006 zaczęłam ale wiele tego nie było:) teraz tak od poniedziałku mnie wzięło ;) patrzę na filmografię Shahrukha i wybieram sobie filmy po recenzjach czy opisach ;) Muszę nadrobić stracony czas ;) pewnie to długo nie potrwa bo ile można oglądać jednego aktora...?? ;D Jakoś nie mam ochoty na filmy z innymi aktorami ;)
A co do tych najlepszych i najfajniejszych to które do nich zaliczasz?? Może czegoś nie widziałam ;)
pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Malvishia

Raczej wszystkie(albo przynajmniej duuzo wiekszosc) są fajne,oglądałam po kolei ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones