PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386557}

Naprzód Indie

Chak De! India
7,8 3 597
ocen
7,8 10 1 3597
Naprzód Indie
powrót do forum filmu Naprzód Indie

Nie siedze zabardzo w bollywoodach, ale Khana ciężko nie znać, skoro gra w każdym filmie. Nie uważałam go za atrakcyjnego, aż do tego filmu... jako surowy couch 16 młodych lasek wypadł zajebiście gorąco :D

ocenił(a) film na 8
Dziesiec__nieszczesc

wiesz, ja go uwielbiam od dawna ale w tym filmie to nic tylko schrupać xD masz rację-zajebiście gorąco :D (szczególnie kiedy jedna chciała go uwieść xD)

ocenił(a) film na 10
Bellamy

tak, dokładnie :D Przed chwilą oglądnęłam tę scenę... ciachowsko :D

ocenił(a) film na 10
Bellamy

Popieram na 10000000 % ;D

Bellamy

oj ja też go wielbię :D

ocenił(a) film na 8
Bellamy

Dlaczego tu nie można kasować swoich komentarzy? Teraz muszę się palić ze wstydu za swój idiotyczny komentarz sprzed 5 lat za każdym razem gdy ktoś odpowie;/;/;/

ocenił(a) film na 10
Bellamy

Haha !! Co prawda to prawda ;D A co, wstydzisz się swojego wyznania dot pana Khana? ;D

ocenił(a) film na 8
Malvishia

oczywiście, że tak, zwłaszcza że jest już baaardzo nieaktualny (przynajmniej dla mnie). no coż, mam nauczkę;D

ocenił(a) film na 10
Bellamy

czyli bollywood Tobie przeszło ? ;) U mnie się nie zapowiada, mam wielki powrót właśnie ;)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Malvishia

Nie do końca, tzn już nie oglądam nowych filmów, które wychodzą ale moja półka na DVD jest pełna klasyków, które wciąż uwielbiam i co jakiś czas do nich wracam. SRK mi za to przeszedł o wiele wiele wcześniej, jak jeszcze oglądałam;) również pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones