PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 143 048
ocen
6,8 10 1 143048
4,0 24
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Byłem Na Seansie Dzień Po Premierze Według Mnie Film Był Jednym z Niewielu Dobrych Filmów w 2018 Roku. Nie Brakowało Elementów Humorystycznych Oraz Cudownych Scen z Efektami Specjalnymi. Jestem Usatysfakcjonowany i Film z Pewnością Zasługuje Na Lepsze Oceny Niż 6.4 Polecam Pójść Na Film Nie Zawiedzie Was Oraz Mamy Pewność Że Dostaniemy Kontynuację. POLECAM ZOSTAĆ NA SCENE PO NAPISACH.

ocenił(a) film na 5
WeAreGroot

dlaczego każde słowo piszesz z dużej litery?

WeAreGroot

Popieram. Byłem w sobotę.
Niektóre sceny dla mnie po prostu epickie, tak jak np Venom do Brock'a: "Co ty robisz Eddie?" itd. [scena w mieszkaniu]
Pewne niedociągnięcia kładę na karb głównych decydentów a nie reżysera.

ocenił(a) film na 9
WeAreGroot

Popieram! Nie warto słuchać marudzenia co niektórych osób. Film się bardzo dobrze oglądało, jest naprawdę w porządku zrobiony, pomysł na dialogi pomiędzy Eddiem a Venomem wypadł w moim guście rewelacyjnie, aby umiliło mi to czas na sali kinowej. Do tego sam Tom Hardy spisał się jak na niego przystało. We Are VENOM!

ocenił(a) film na 9
IamKRiSM

Popieram w Całości

ocenił(a) film na 6
IamKRiSM

No arcydziełem to ten film na pewno nie jest (oczywiście w swojej kategorii wagowej) więc nie rozumiem tych 10 i 9 w ocenach. Mi film się średnio podobał a jestem dużym fanem Marvela.
Opowieść z dużym potencjałem ale to wszystko zostało zmarnowane przez obniżenie kategorii wiekowej. Fabuła - jakaś tam jest, przewidywalna i nie wciągająca widza. Efekty specjalne też są ale nie robią specjalnego wrażenia. Końcowa walka - naprawdę słabiutka. Film ratuje Tom Hardy ale ogólnie to niestety zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 10
IamKRiSM

Ludzie wykazują maniakalną wręcz skłonność do oczekiwania nie wiadomo czego. A potem do racjonalizowania swoich opinii, aby nadać im pozór obiektywności i słuszności.

Są też tacy, dla których wystarczającym uzasadnieniem są ich urażone uczucia... ale o nich szkoda gadać.

ocenił(a) film na 10
WeAreGroot

Hitem już jest - finansowo przebił już kilka filmów Marvela.

ocenił(a) film na 4
Asx32

Istny Justin Bieber kinematografii... Tak na poważnie, film bardzo przeciętny, bez pomysłu. Pół czasu ekranowego zieje nudą. Potem jest jakaś akcja, ale to nie jest prawdziwy Venom, tylko jakaś "oswojona", "familijna", przyjazna dla masowego odbiorcy wersja wpisująca się w oklepany schemat antybohatera.

Arthass04

Kto cię uczył wypowiadania się na temat filmów, Stevie Wonder?

ocenił(a) film na 4
baba_yaga

A co to ma do tematu dyskusji? Nie chodziłem na żadne kursy wypowiadania się o filmach. Piszę własnymi słowami to co na ich temat uważam po oglądnięciu. Tak, to takie proste - oceniam sztukę przez pryzmat własnego gustu i doświadczenia. Nie potrafię wyobrazić sobie innej opcji.

WeAreGroot

Ty mieć mózg czy brak i stawiać na duże litery?

ocenił(a) film na 6
WeAreGroot

O co chodzi z tym zaczynaniem każdego wyrazu wielką literą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones