Beata Jankowska-Tzimas

Beata Jankowska

8,0
1 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Jankowska-Tzimas

Chciałam dodać post w jakimś istniejącym już temacie, ale mam jakieś problemy techniczne -_-' więc piszę tu.
To pani Beata między innymi uczyniła moje dzieciństwo szczęśliwym :) - wychowałam się na bajkach Disney'a, a Mała Syrenka była jedną z moich ulubionych. Nawet dziś rano śpiewałam sobie Part of your world, a potem włączam tv i patrzę: Ariel w x factorze. xD Ciepło mi się na sercu zrobiło ;)

TheLadyOfShalott

Jeśli pozwolisz, podpisuję się pod twoją wypowiedzią

TheLadyOfShalott

Ja dla odmiany jestem olbrzymią fanką Skoobiego i pani Beata jako Daphne jest po prostu super. Jak usłyszałam jak śpiewa w X-Factorze o miałam gęsią skórkę :)

anek_7

O tak. Daphne to moim zdaniem najlepiej pasujący głos w tej animacji jeżeli chodzi o polski dubbing. Bardzo podobny do Grey DeLisle. (przynajmniej w "Scooby-Doo na tropie Mumii" bo Polsat wyemitował z lektorem wczoraj). Wspaniale śpiewa.

TheLadyOfShalott

oj ja również chciałabym się podpisać pod tą wypowiedzią. Oglądałam x factora dopiero dzisiaj w necie i aż mi się ciepło na serduchu zrobiło i razem z moją córcią która uwielbia Małą syrenkę chyba jeszcze bardziej niż ja bardzo kibicujemy Pani Beacie.

TheLadyOfShalott

tak mała syrenka była piękna, nie wiem czy kojarzycie piękną i bestie z wersji golden films z 3 duchami i róża tam też podkładasla głos

klaudia123_filmweb

A wie ktoś gdzie można tą wersję obejrzeć?
Bo w internecie jest tylko wersja z N-B-F

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones